dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Basia Z.

Gdyński Koliberek Basi Z.

Oceń ten wpis
Ostatnio piszę bardzo mało. Szkoda, bo tyle mam Wam do opowiedzenia, a jednak czuję wewnętrzny opór. Niestety, przekonałam się na własnej skórze, że Dzienniki czytują również osoby, które nie zawsze są nam życzliwe :cry: .

Być może już gdzieś pisałam, ale tak się cieszę, że w poniedziałek wchodzi cieśla robić nasz daszek. Jutro rano potwierdzę więźbę z tartakiem i zadzwonię do wykonawcy, żeby przypadkiem o mnie nie zapomniał :D .
Dzisiaj rozgladałam się za płytkami klienkierowymi na nasz komin. Jest jeszcze trochę czasu, ale od poniedziałku prawdopodobnie będę bardzo zajęta i mogę nie mieć na to zbyt wiele czasu. Tylko tak się zastanawiam czy takie płytki mają jakieś elementy narożne. W hurtowni widziałam takie zwykłe, żadnych narożnych nie było. Nie rozglądałam się specjalnie za nimi, ani nie pytałam, bo tak bardzo byłam zaabsorbowana odpowiednim wyborem, że o całym świecie zapomniałam. Pomyślałam o nich dopiero w domu przy kawusi :wink: Jutro zrobię jeszcze jedno podejście. Może wrócę bardziej oświecona :wink: :lol:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum