dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Basia Z.

Gdyński Koliberek Basi Z.

Oceń ten wpis
Ojojoj strasznie długo mnie nie było. :o Nawet zastanawiałam się czy czasem nie zaprzestać działalności pisarskiej na forum. Jak się okazało, nie wszytko można pisać, bo nie wiadomo kto śledzi nasz Dziennik, jak i kiedy to wykorzysta. Ale nic to. Nie poddadam się.

Dziewczyny dziękuję Wam za duchowe wsparcie.

Na budowie na razie niewiele się dzieje. To znaczy dzieje się, gdyż jest robiony dach, ale praca idzie dość powoli i nie mogę pochwalić się niczym ciekawym.
Poza tym dzięki tym, którzy mogli sobie pozwolić na urlop, miałam fuul pracy. Wracałam do domu padnięta i niestety wszystkie tematy związane z budową odkładałam na lepsze czasy. Od przyszłego tygodnia spoworotem jestem bezrobotna więc zajmuję się domem.

Jak tylko cieśla skończy dach, mój murarz wraca na budowę robić komin, który nie daje mi spokoju. Naczytałam się o tych dziurkach i co z tego. Jak są dziurki w klinkierze to cieknie. Popatrzyłam sobie dzisiaj na kominy wykończone jak elewacja. No i wiem, że takiego na pewno nie chcę. No to i u mnie będzie ciekło chyba. Bo co ja na to poradzę. Czyli będzie klinkier i będzie ciekło :evil: Na święta Bożego Narodzenia poproszę Św. Mikołaja o piękne wiadro, żeby miało do czego cieknąć :wink:
A swoją drogą to w zeszłym roku poprosiliśmy o łopatę. I dostaliśmy aż dwie :o które bardzo się przydają. Teraz to mam już całą "litanię" rzeczy najniezbędniejszych z niezbędnych, które fajnie byłoby zobaczyć pod choinką :wink: :P :D Hmm, a co jak tak o świętach :-?

Nie mam ciekawych zdjęć naszego daszku. Wklejam jednak to co mam. Następne zdjęcia będą dopiero jak już zarysuje się cały kształt dachu. Mam nadzieję, że będzie fajny efekt. Zobaczymy. Zobaczymy.







I to byłoby na tyle
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum