dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Basia Z.

Gdy?ski Koliberek Basi Z.

Oceń ten wpis
Dla wszystkich, którzy oczekiwali wraz ze mną efektu pracy cieśli i dekarzy wklejam zdjęcie naszego dachu z wolim okiem. Mam nadzieję, że przyda się ono tym, ktorzy się zdecydują na taki kształt dachu. Przyznam, że drugim razem wybrałabym inny kształt dachu. Strasznie dużo nerwów mnie on kosztował. Za każdym razem jak jechałam na budowę miałam duszę na ramieniu. Naogladałam się na forum Muratora :wink: i też chciałam ładnie.

W trakcie pracy:



Po zakończeniu (23.12.2007):






W sobotę tj. 22.12 murarz zakończył stawianie ścianek działowych w domu. Wszystkie pomieszczenia wyszły super. Oprócz kotłowni, która jest chyba za duża i trzeba będzie ją, niestety, zmniejszyć. Moja skucha. Brak czasu. Nie dopilnowałam. Nie przygotowałam się do tego tematu. Mąż był w delegacji. No i wyszedł pokój, a nie kotłownia. Zobaczymy jak będzie gdy wjedziemy do garażu samochodem :-? :wink:

Po Nowym Roku chyba chwila wytchnienia. Ale od połowy stycznia zabieramy się za dalsze prace w domu. Przyszłe święta Bożego Narodzenia chciałabym spędzić w swoim domu :D


Pozdrawiam Wszystkich czytających mój Dzennik.

W nadchodzącym NOWYM 2008 ROKU życzę Wam wytrwałości w postanowieniach, dobrych ekip, tanich materiałów budowlanych i kredytów bez odsetek.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum