dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

RAIDER12

LIBRA BOŻENY i JACKA

Oceń ten wpis
Nie zaglądalem tutaj dawno ponieważ mam zamiar dopiero zamieścić końcowy efekt mojej pracy,opowiadanie o każdym detalu i zakupach jakiś materialow,codziennych problemach z budową to nie dla mnie ale jestem już na takim etapie że mogę w skrócie poinformować co się przez ten czas działo.Załozyłem sobie że dom wybuduję i zasiedlę w rok od wbicia pierwszej łopaty i tak się stanie,aktualnie jestem już na etapie gładzi w środku a na zewnątrz mam dom już wytynkowany kończone ogrodzenie,wykańczane są tarasy i balkony.Moja budowa trwa non stop bez przerwy zimowej i ekipy mam cały czas,jestem na budowie codziennie od 12 września i przyznam sie że to jest trochę męczące ponieważ dojeżdzam 30 km,jestem bardzo zadowolony że buduję systemem gospodarczym ponieważ wiem ile na co wydaję i wszystkie koszty jakie ponoszę w zwiazku z budową są autentyczne.Niedługo zamieszczę zdjecia wykończonego juz domu,aktualnie wydałem juz 440000 i szacuję że wydam jeszcze 100000 tak że cała inwestycja zamknie sie kwotą grubo ponad 500000 ale w tej cenie jest zagospodarowanie dzialki gdzie poszło mnostwo pieniędzy ponieważ mam od frontu klinkier i wypełnienie kute,automatyczna brama,monitoring,drogą kostkę brukową,olbrzymie schody i tarasy, a w środku schody modułowe z kutą balustradą,balkony również z kutymi wypełnieniami,a dach niestety bardzo drogi bo wyszedł ponad 80 tysięcy z podbitką,podlogowkę ok 90 metrów,piec Valiant kondensacyjny,kominek 8000,brama garażowa Wiśniowski 4800,drzwi wejściowe Euronord z doswietleniem 6000,nie będę wymieniać innych wydatków ale wiem że to co chcialem to mam. Mogłem wydać mniej zastępując te materiały ktore wybierałem innymi tańszymi ale efekt nie byłby taki jaki sobie zamierzyłem a powiem wam że mam codziennie wycieczki na budowie ponieważ dom wyglada imponująco,na razie wystarczy a myślę że zdjęcia zamieszczę już za dwa miesiące.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum