dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MiA & Wojtek

Nad brzegiem morza...

Oceń ten wpis
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
posta godzine pisalam i...ZNIKLO!!! AAAAAAAAAAAAA

no to jeszcze raz wrrr tyle,ze..po kawalku ;)

Minelo pol roku...

w tym czasie dorobilismy sie pomalowanych scian..kupilam farbe jasny bez Dekoralu na scianach mam bez ciemny :evil: a najgorsze,ze z powodu braku inwencji i natchnienia kupilismy ten kolor na cala chate :roll: na pietrze wyglada nawet..nawet ale do koloru scian na parterze nie moge sie przyzwyczaic :(

Dobra strona tego koloru jest taka,ze zniknela rzucajaca sie roznica kafelkow w kuchni,ktore odcien mialy wybitnie kremowy a bezowa podloga a dodatkowo wtopil sie w sciane pasek kafli pod komniem okapu...

Na parterze zawisly zaslony na oknach balkowych Merete by Ikea

powieszone na stalowych linkach i dosyc fajnie sie prezentuja :)
a na oknach malych rolety bambusowo-wiklinowe tez wcale nie najgorsze ;)

Martwi mnie to,ze tak w calosci to to pomieszczenie nam nie wyszlo :-? jest efekt przestrzeni,do ktorego dazyl Wojtek ale..mnie brakuje przytulnego kata,w ktorym moglabym zaszyc sie z ksiazka :roll:
Myslalam,aby miedzy stolem a czescia kanapowa zamontowac przesuwane panele..mozna byloby i lukac na morze siedzac przy stole a po przesunieciu paneli tworzyloby sie kat niewidoczny od strony wejscia i kuchni a co za tym idzie przytulny :roll:
Wiem,ze sporo fajnego klimatu wniosly by do nas rosliny,ale..w zwiazku z tym,ze to domek urlopowy zywe nie wchodza w rachube a na sztuczne mam "uczulenie"...
Marzylaby mi sie tez jedna sciana kontrastowo pomalowana albo z jakas fajna tapeta i...d.pa nie mam takiej sciany :evil:

Nie mam fotek chociaz bylismy w domu juz 2 razy :oops: a to z powodow o ktorych pisalam w komentarzach..na dzien dzisiejszy stracilam "serce" do tego i ochote..mam nadzieje,ze to chwilowe ;)
cdn.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum