dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Seba7207

Do belki belka, do deski deska...

Oceń ten wpis
Niestety nie moge wysłać jednego pliku tylko musze napisać parę postów - krzaczy się coś net. No więc na czym to skończyłem..., łazienka na górze czeka na położenie płytek. Konstrukcje wymyśliliśmy z żoną, trzy dni zajeło mi wykonanie jej z płyt OSB i pokrycie ich płytami G-K. Muszę przyznać, że przyjemna praca, Następnie połoączenia zaszpachlowałem Knaufem - Uni flot do pomieszczeń wilgotnych. Ponadto przy wanie, prysznicu i zlewie łączenia płyt zabezpieczyłem taśmą Sopro (droga, 7zł za mb) i pociągnąłem wszystko 2x folią w płynie.




Żona stwierdziła,że fajnie wyglądałoby oświetlenie półek, poprowadziłem więc przewód do półek przy umywalce i na 3 halogeny na półkę nad wanną. Myślę,żeby tam dać diody lub halogeny 12V (ze względów BHP :D ). Staramy się większość prac wykonywac samodzielnie. Wypoziomowanie, wypionowanie i wstawienie 1 pary drzwi zajmuje ok 1,5 do 2 h. Zamontowanie legarów do szlichty (30m^2) zajmuje 2 dni po 7h pracy. My mamy szlichtę nierówną (2cm różnicy w niektórych miejscach), trzeba poziomować, łapać poziomy po przekątnej itp, więc trochę było zabawy. Przymierzamy się do obudowania kominka, podoba się nam coś takiego.


Ciekawe ile czasu zajmie mi wykonanie czegoś w tym stylu :-? . A tak wogóle to może przerzucę się na budowlankę - wykończenia wewnetrzne w domach z bali ? :wink:
Pozdrawiam serdeczniem jak ułożę dechy w salonie wrzucam następne zdjątka.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum