dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

rafałek

Babie Lato w Królestwie Pruskim

Oceń ten wpis
169. Zima to taki dobry czas na przemyslenia...

No to tak sobie z pewnej perspektywy myślę, że wiele spraw w domu pewnie bym teraz zmienił, ale wiele jest bardzo trafionych.
Dzś wiem, że na pewno bym zrobił wyczystkę na poddaszu o czym piszę w innym wątku. Jednak pomysł do wszechstronnym okablowaniem domu okazał się bardzo trafiony. Telefon mimo, że bezprzewodowy to jednak lokalizacja "bazy" jest bardziej ułatwiona... przekładaliśmy już 3x 8). O Gnieździe antenowym w każdym pokoju to już nie będę wspominał. Syn dosytał na gwiazdkę DVD z Bolkiem i Lolkiem i niestety często gęsto okupuje TV (co robić jak pogoda za oknem nie sprzyja zabawie). Drugi TV ustawiliśmy w sypialni, do tego stara NOKIA i przełożona karta z C+ i już mam swoje ulubione programy. No trzeba pobiegac z tą kartą ale to już i tak łatwiej.
Wracając do zimy (której brak). Ten rok może być dość "dziwny" dla palących drewnem. Ja tradycyjnie kupuję je w styczniu (planuję w najbliższą środę). W związku z pewnym zamieszaniem starajcie się kupić swoje teraz bo na koniec lata lub jesienią mogą być pewne kłopoty - może się mylę, ale już wszystko na to wskazuje.

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum