dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kane66

Dziennik Kane'a

Oceń ten wpis
Noooooooo więc dużo sie działo

Adam_mk rozłozył rury na parterze i zniknał by pojawic sie zgodnie z umowa kolo 15 lutego (ja w tym czasie docieple strop parteru wełną). Pracowali (Adam z synem) zwinnie i szybko - bez zastrzeżeń. Najlepsza ekipa na budowie ;) Rury flex z KominFlex Pszczyna (producent koło mnie a myśmy rury w Sosnowcu kupowali hihi).

Elektrycy nadal walczą w sumie robie to ze znajomym plus jeden elektryk nadzorujący więc nieco to trwa (wszyscy robią po godzinach) ale za to tanio no i jeszcze sie czegoś naucze. Mamy juz wszystko okablowane i opuszkowane, aktualnie montujemy gniazda i obwod awaryjnego oswietlenia. Zdjecia jutro ;)

Hydraulik skończył kotłownie, jeszcze jej nie zalalismy bo czekam na podlaczenie grzejników (robie to z kolegą). Skasował 1200zł za całą kotłownie (z buforem). Zdęcia jutro ;)

Ociepleniowcy walczą. 3/4 domu ocieplone, prosili czy moga przerwac na tydzien bo wypadla im inna robota - zgodziłem się - w sumie porządni fachowcy, wrócić wrócą w terminie- chyba jutro sie pojawiają. Przy okazji wykryli niedorobki podbitki glownego wykonawcy ktory zostal juz powiadomiony o koniecznych poprawkach i .... przyjedzie je zrobić ;) Pewnie dlatego ze nie dostał jeszcze 2000zł za robote ;)

Kupiłem nieco elektrycznych szpejów w www.kos.pl - producent - system Xeno dość fajny i relatywnie tani (natynkowy modułowy). Z innych zakupów to dorwałem pianki Soudal Maxi po 11zł (pistoletowe) - przydają się do wypełnienia ubytków i rogów w ociepleniu. Po drodze były urodziny i moja luba sprezentowała mi fajną latarę - idealny prezent na budowe ;)

A przed chwila elektryk zgubil klucz na budowe w szczerym polu - @#$@#$@#$^@#$...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum