dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dominikams

Moje zapiski z budowy - dominikams

Oceń ten wpis
Mąż wrócił, laptop wrócił, więc foty, Kochani, nowe foty wrzucam :wink:

Na początek podłoga w gościnnym, czyli Polcolorit drewnopodobny:



Maya ledwo utrzymuje równowagę - czyżby były aż takie nierówności? :wink:



Jak już podłoga, to i w kuchni - co prawda zupełnie nie widać wzorku na kaflach :roll: (tych plamek, które, mam nadzieję, będą mnie chronić przed widokiem plam na podłodze :oops: )



Zygmor zarzuca mi, że o roślinach nie myślę, a ja nie tylko myślę, ale i już uprawiam - oto część kolekcji balkonowej :wink: (a jak pamiętacie zapewne, wszystkie drzewka są juz na działce - bagatela - chyba 10 sztuk owocowych, i dwie wierzby)



Pompa ciepła już w miejscu docelowym - zbiornik (fragment) widać po lewej stronie. Niestety zawaliło mi to połowę kotłowni :( Ale reszta chyba też sie zmieści :D



Dziś, korzystając z tego, ze odłączyliśmy dalszych sąsiadów od prądu (chyba pisałam już, że coś tam z instalacją nie tak u nich, i korki wywala ciągle), włączyłam na próbę naszą pc. Chodziła, buczała (całkiem głośno, bo drzwi nie ma i wszystko się niesie) chyba z pół gdziny, i podgrzała wodę o 10 stopni (zbiornik ma 500 l, przypominam, więc nie jest to takie proste). Pierwsze kilka stopni zajęło jej więcej czasu, później juz jakoś szybciej. Po osiągnięciu temp. 30 stopni wyłączyłam ją, bo i tak nie ma sensu żeby chodziła. Podłogówka nie uruchomiona, więc niech pompa ma przerwę. Przy okazji - pozdrawiam pana K. z Thermogolv'u, który - jak przyznał się ostatnio - podgląda tu moje postępy
:D

No i nasz dach, do którego nie mogę się przyzwyczaić - tyle czasu mieliśmy papę na dachu, ze teraz jestem zaskoczona za każdym razem, keidy patrzę na domek (zwłaszcza z oddali) :wink:







(ostatnie zdjęcie robione z mojego balkonu, przy maksymalnym zoomie, dlatego jakość taka sobie).

W ogóle to czekam teraz na deszcz. Po pierwsze dlatego, że chciałabym pozbyć się pyłu z dachówek, poza tym musze sprawdzić szczelność dachu :wink:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum