dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

piteriks

Domek Anett&Pitera

Oceń ten wpis
ufff............
I stało się ! Dziś uprawomocniło się pozwolenie na budowę naszego domku. Niby nic wielkiego ale powiedzmy że to jakiś umowny początek czegoś zupełnie nowego w naszym życiu. Dla jednych to banalne stwierdzenie a dla drugich czas wielkiej próby. Z większym lub mniejszym lękiem rozpoczynamy nowy rozdział w naszym życiu.......:-) Ciekawe ile będzie On trwał i jakich wyzwań będzie od nas oczekiwał.

Zaczęło się prozaicznie..... ew. kupno mieszkania w bloku, jakieś dwa pokoje w budownictwie z przed 20-30 lat to koszt około 250 tyś + obowiązkowy remont za jakieś 50-60 tyś. ??????????? Czyli mamy jakiś mały dom, nie licząc kosztów zakupu ziemi.
Ja zatwardziały mieszczuch, wychowany w blokowisku nie wyobrażałem sobie innego życia poza miastem i blokiem. Ale z czasem jak człowiek zaczął się "starzeć" - coraz więcej rzeczy przekraczało prób ciepliwości.....( wyjąca chora sąsiadka z dołu, imprezowi studenci u góry,walka o miejsce na parkingu....)
Zdrowy rozsądek i ukochana żona (Anett) przegłosowały pomysł na własny kawałek ziemi na tym podole......
Warunek był taki że wyprowadzamy się totalnie z miasta na wieś..... I tak się stało bo kupiliśmy sobie ziemię w odległości 15 km od Lublina.

Dzięki temu zostaliśmy " wiejskimi cycami " jak mawiał mój kolega, który na marginesie zaznaczając stał się taki samym cycem kilk lat wcześniej.......:-)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum