dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agaus

"zhumanizowana Andromeda"

Oceń ten wpis
Witam Internautkę- budująca Andromedę na stronie moich dywagacji o charakterze ekshibicjonistycznym:)))Więcej wiary w siebie -musi sie udac !Przecież tyle ludzi buduje domy ...Więc i Tobie na pewno się uda :)

Gdzie pralka ?Hm...Pisałam już ,że ja to jestem bardziej od spraw estetycznych :)Te praktyczne raczej omijam łukiem :lol: Wiem ,wiem ,bedę pluć sobie w brodę :lol: Ale póki co-pralke zaplanowałam w górnej łazience po lewej stronie ,tuż pod dachem (w tym niskim zakątku ,których w Andromedzie jest mnóstwo ,przez które nie mam gdzie postawić łoża z dość sporym zagłowkiem... )Te krzywizny to świetne miejsce do tego by zbierał sie kurz :)

Co tam na budowie?
Elektryka- góra prawie zrobiona.Nawet przewody do anten i gniazdka są rozłożone (jakieś podwójne :roll: )Teraz super elektry zaczyna robić dół .Elektryka mam jak marzenie-spełnia wszystkie moje zachcianki wizyjne.
Mąż zaskoczył mnie dziś -zamówił klinkier ...ten mój wymarzony Rembrandt Orange i Rembrandt Red albo Yellow.Ale ta cena ...167 zł za metr !Mąz skwitował-"bedzie bardzo pasowało do tych glinianych ogromniastych donic!"No ,bedzie pasował- zwłaszcza cenowo :oops: Mamy dylemat z tym tarasem-jak policzyć jego wymiary??Najpierw stawialismy na 25,potem na 28 ,a teraz to nawet na 36-38...Więc jutro musze chyba trochę po partycypowac w kosztach :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum