dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agaus

"zhumanizowana Andromeda"

Oceń ten wpis
Elektryka zrobiona!!!Ufff ,ale tego jest !Plątanina kabli !!!Ale co najważniejsze -wszystko zgodnie z naszymi oczekiwaniami :D .Poddałam się z łazienką na górze ,bo zabrakło mi koncepcji na to miejsce .To znaczy koncepcja jest ,ale tak zawiła ,że szok.:)))
Ale tak wszystko jest ok.
Jeden punkt kosztował nas 20 zł (1 punkt to włącznik i żarówka )Wyszło więc takich punktów 69 .Liczyłam ,że będzie ze 100 ,a tu niespodzianka :D Za materiał -kable, tablice jakieś ,puszki ,"peszety"(nie wiem jak to się pisze)zapłacilismy 2,500 .
A na budowie robota pali sIe w rękach !!! :D Łazienka jest już otynkowana , pokoik z kukułką prawie ,prawie .Jutro nasza sypialnia .
Bałagan okropny ! A dom wyglada ja po bombardowaniu ...Ale co tam !
Okna zamówione .
Płytki również -ale nie te z kotem ,aczkolwiek z tej samej firmy .Jeszcze ładniejsze od tego kota :lol: .I dobra wiadomośc -podobno w następnym tygodniu już będą .
Widziałam fajne włączniki na dół -kolor starego złota .Koszt jednego 30 zł
W sobotę zamawiamy parkiet .Prawdziwy :lol: gruby na 22 milimetry ,Na pewno jesion ,dąb brzozę .A co jeszcze -to się zobaczy.
Ceny u parkieciarzy baaaardzo zróznicowane .Jeden powiedział 28 zł ! A inny prawie 100 zł !!Kto jest lepszy ??? :roll:

Pozdrawiam
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum