dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agaus

"zhumanizowana Andromeda"

Oceń ten wpis
Idzie kupe kasy...Nie wiem akiedy ,ani na co...Najwięcej na rzeczy których kompletnie nie bierze się pod uwagę -śrubki ,dupki etc...
Za 3 tygodnie przeprowadzka ,a u nas taki bajzel ,że szok.Aż pan Zbyszek jest zmartiony jak my będziemy mieszkać w tym bałaganie...I cały czas chodzi za mną i powtarza :"Pani ,tak nie może być !Wszędzie rozgrzebane ,żadne pomieszczenie na tip top nieskończone !!!" :D .A co ja na to?Zaczyna mi to zwisać ,20 czerwca wyjeżdzamy na urlop ,niech się dzieje co chce ...
Powiem tak :ostatni etap to jest PRAWDZIWA WYKOŃCZENIÓWKA
-FINANSOWA
-PSYCHICZNA
-FIZYCZNA
W życiu nie byłam tak zmęczona jak teraz , nawet "dopalacze" nie pomagają :lol:
Ciekawostka ?
Wczoraj jedne zwjał z budowy.Powód?Nie chciało mu się robić ,więc doszło do konfliktu i poszedł w diabły.No cóż ...Bywa i tak .Płakać nie będziemy .
W chwili obecnej mam taki zamęt w głowie ,że w swoich planach projektowych pogubiłam się .
Nie wiem czy pisałam ,że cały czas grzejemy ,bo lada moment te cholerne parkiety mają nam zakładać ,ale na chwilę obecną ,jest jeszcze duża wilgotność .
Płytki w kuchni wyszły rewelacyjne .podobnie słup i klatka schodowa z cegiełką ręcznie formowaną.Kto wchodzi , wpada w stan osłupienia..."Trochę" te ścianki kosztowały -robocizna jedna sztuka! 2 zł .A sztuk cholera jasna było...900 !Wiem ,że jakiś kłopot był z fugowaniem ,bo coś tam.I chyba dlatego tylka ściągnęłi z nas .
A jeszcze jedno mi się przypomniało -jak przywieźli cegiełkę ,ekipa wpadła w przerażenie i ten p.Zbyszek zaczął ich ponaglać ,żeby szybko zakrywali ,bo deszcz przyjdzie i kupa piasku z tego zosanie.W pierwszej sekundzie i ja poddałam si e tej psychozie ,ale po głebszym zastanowienu ,stwierdziłam ,że przecież to kłądzie się głównie na zewnątrz...Ehm...

Łazienka na górze nadal jest rozgrzebana ... totalnie-końca nie widać ,facet coś k#$#%^%$^je na te płytki (i chyba też na moje pomysły :roll: )W ogole to już chyba mamy siebie dość ...
Myśłę teraz nad farbami -w łazience na górze będzie albo bakłażan ,albo śłiwka ,albo piwonia ,albo wino ...
Pozdrawiam
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum