dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agaus

"zhumanizowana Andromeda"

Oceń ten wpis
NIedługo będzie rok jak tu piszę i nadal kwitnę na pierwszej stronie :D
Farby beda PARA podobno gdzieś na Pabianickiej w Łodzi mają filię .Do łazienki na górę biorę z firmy TIRULLA-jakoś tak.
Płytki w kuchni na ścianie wygladaja PIĘKNIE! Obecnie są bez fug ,brakuje jeszcze kilku listewek ceramicznych ,ale cierpliwie czekam na ich "dorobienie" w fabryce .Łazienka na dole będzie czekoladowa z dodatkiem stargo złota .Może tutaj na suficie rzucę jakiś szablonik ,a do tego takie "barokowe" lustro ,które nb mam już upatrzone ,aczkolwiek pozostaje kwetsia ceny -to które mi sie podoba ,kosztuje ...1000 zł .Widziałam tańsze około 330 zł ...Więc chyba rozsądek nakazuje kupić to drugie ,tym bardziej ,że lat przybywa ,a nie ubywa i z czasem lustro zaczyna irytowac.
Na płytki do kuchni -te podłogowe -mamy czekać około 6 tygodni!!!
Mam ównież upatrzony żyrandol do sypialni !Taki sam jak motyw na pościeli!A dugi to taki piekny bukiet róż -cena jednego 1500 zł ,a drugiego ciut więcej ...
Gładzie są na sufitach i na wybranych ścianach .Pozostałe ścianki czekaja na ozdobę w postaci trawertynu ,glinki weneckiej i czegoś tam jeszcze -może tapety?Ładne widziałam w Almi Decorze .Ale rolka o ile pamiętam 200 zł ...
W tym tygodniu będą kładli płytkiw wiatrołapie -te rekonstruowane przez historyków sztuki .Ciekwae co z tego wyjdzie ...
Pozdrawiam
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum