dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agaus

"zhumanizowana Andromeda"

Oceń ten wpis
Płytki w wiatrołapie zrobione , hall również ...I co?No właśnie -mam mieszane uczucie -czytaj "przestały mi sie podobać" .Jeszcze nie mają fug ,nie ma tego tynku "Winnica Prowansji" czy jakoś tak w kolorze rozbielonej sieny ...Nad efektem muszę jeszcze popracować.
Gabinet robimy w kolorze cynamonowym ,a dokładnie kolor S4050-Y70R Beckersa ,aczkolwiek o ile nie mylę się ,to własnie jutro umowiłam się z facetem z PARY ,że przyjedzie do nas do domu ,a ja wybiorę te kolorki...Ale facet mnie nie wie jedengo -u mnie ten proces wyboru trwa dość długo ...
Te kolory wybrane wpiszę tutaj ,bo znów je zgubię .
Więc z Beckersa podobają mi się :
S4050 Y90 R(bordo ?)
S5020 B (INDYGO)
S4010-R90B (GOŁĘBI TZN. niebieski jakby z dodatkiem szarego ,czyli i też "indygowaty " :roll: )
S6030 -Y 90 R -a ten już nie pamiętam ,ale chyba z "cynamonowatych"...
Więc cynamon będzie w gabinecie ,do tego tapeta na dwóch ścianach -oglądałam w Almi Dekorze -świetne !Ale muszę cenę skorygować od 250 zł a nie po 200 zł rolka .Podobno i po 400 zł jest rolka ...Drogo .Na dodatek znów trzeba czekać około6 tyg ,więć w rzeczywistości pewnie z 8 -9 tyg.
A teraz z innej beczki
Mamy lokatorów na działce -wylęgły się ...dzikie kaczki!Po skorupkach widać ,że kaczek mam sztuk 4 .I chyba matka je wyprowadziła ,bo gniazdo zostało puste
Przychodzi do nas również rodzina sarenek -5 sztuk.Ptaków mamy mnóstwo .porobiły sobie gniazda w naszych bukach i często wypadają z nich, tak jak ostatnio piękna sroczka .A i dziś niespodzianka -z okna łazienki na górze obserwowałam mysz ,która chodziła po jednym pagórku !No i własnie zastanawiam się ,czy jakiegoś kocura nie przywlec ...Ale jak będzie kocur ,to nie będzie koncertuptaków przy kawie w filiżankach ręcznie malowanych... :)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum