dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

melanrz

Moja dzialeczka - dziennik

Oceń ten wpis
KOMENTARZE DO DZIENNIKA ZAMIESZCZAMY TU:
http://forum.muratordom.pl/post3263614.htm#3263614

Witam, zaczynam wlasnie prowadzenie dziennika mojej dzialki.
Ma ona wymiary 28m * 50m. Dostalem ja od ojca i w koncu pomalu zaczelismy sie za nia brac wraz z moja narzeczona. Fakt robimy wszystko pomalu... Bo studencka kieszen nie jest duza;)
Jeszcze przed zima wygladala ona tak:



Przed dzialka nie wiem kto postawil takie o to cudo - wehikuł czasu:D:



Niby postawiono to na drodze, ale nie ukrywam ze troszke mi nie pasuje taki widok z dzialki. Puki nie ogrodze nic z tym fantem nie bede robil:)

Widok z dzialki jest dosc ladny:







Czesto widac biegajace sarny, jelenie, zajace, roznego rodzaju ptactwo, dziki... Naprawde bardzo ladnie. Niepokoja mnie tlyko luski po nabojach, gdy poszedlem kawalek dalej na spacer, ale ta sprawe sprobuje rozwiklac:)
Przed mrozami zalatwilismy sobie przejechanie calej dzialki glebogryzalka...
Teraz gdy sie zrobilo cieplej umowilismy sie z pewna firma i gdy tylko trafilo sie kilka dni suchych przyjechali z malym traktorkiem i zrownali nam dzialke, gdyz przebiegaly przez nia takie jakby rowy... Jutro postaram sie wrzucic zdjecia z rownania. Niestety byly robione telefonem komorkowym. Teraz wyniknal problem ubicia ziemii... Zalozenie jest takie, by na dzialce rosla ladna rowna trawa. Nie wiedzielismy skad wypozyczyc walec, z reszta pieniedzy troche brak, wiec zaczelismy ubijac... samochodem:D Nawet fajnie wychodzi, z tym ze trzeba sie przykladac.... Tutaj zdjecie przed rownaniem:



A tutaj efekt bez wieszego przykladania sie... Jutro planuje zrobic to dokladniej:



A tutaj na zdjeciu nasz "walec" wraz z operatorką;););)



Jutro opisze sprawe ogrodzenia, gdyz jestem juz troche zmeczony.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum