dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iwett27

Mały dworek I&M&O

Oceń ten wpis
23 kwietnia 2009

Etap wykończeniówki zaczyna nabierać tempa przynajmnij w strefie zakupowej:)
Zakupione i przywiezione są płytki do łazienki na poddaszu:):):) Firma Polcolorit seria "Futura" kolor graffit i Grigio




Wstepny projekt łazienki: wykonawca Pani Kasia:)

Widok na umywalkę - szafka jesli w ogóle bdzi to w kolorze popielatym nie czerwonym.

półka

wanna w czerwieni:)


Zakupiony i przywieziony gres do kuchni, wiatrołapu i salonu:) Firma Paradyż seria "Arkesia" kolor Grys
W rzeczywistości jest on w kolorze jaśniutkiego popielu na zdjęciu ze strony paradyża jest szarobury..brzydki:)
satyna do kuchni i wiatrołapu

poler do salonu


Poczatkowo Inwestr jak zobaczył w/wym. płytki krecił nosem, że brzydkie...itd...ale myślę, że efekt końcowy będzie ładny.
Dzisiaj zapadnie tez decyzja odnośnie schodów. Mamy dwa rodzaje drewna do wyboru : Sapeli badż Acajou. Po południu (jak Pan stolarz nie zapomni mnie powiadomic) podjadę do domu sąsiadów u których własnie robione są schody z drewna Sapeli:) Dzisiaj tez przyjechac ma armatura i ceramika do górnej łazienki. Troche sie na nią naczekałam...zamawiałam przez internet oczywiście z opłatą przy odbiorze dwa tyg przed świętami...czekałam czekałam az w końcu zadzwoniłam opier.... i Pani obiecała, że dzisiaj przyjedzie transport..poczekamy zobaczymy.
Zakupione i własnie się kładą płytki na podłodze w kotłowni.
W poniedziałek przyjadą i się zamontują DRZWI ZEWNĘTRZNE!!!!!!!!!!!!!!
i to chyba wszystko jeśli chodzi o wątek zakupowy:)
Na budowie praca wre...od poniedziałku czestym gościem jest hydraulik nr2 Artur:) W kotłowni stoi i wisi piec gazowy Cerapur Smart ZSB 14-3C


Bocian robi swoją robotę na górze: gruntowane, gipsowane i malowane są ściany. Wiszą grzejniki (to zasługa hydraulika nr.2 Artura) Wydaje mi sie, że Bocian zwolnił tempo ale to moje spostrzeżenie a Inwestor ma zdanie zupełnie inne, niech tak zostanie:)
Daleko w tyle są prace dookoła domu wpływ na to ma zmniejszająca sie suma pieniędzy na koncie:)
I to by było chyba na tyle z nowości:)
cdn...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum