dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iwett27

Mały dworek I&M&O

Oceń ten wpis
20 maja 2009:)
Jeszcze troche i wrzucę tutaj adres do korespondencji!:):)
Zacznijmy od kuchni...termin trochę przesuwany ale nie z winy wykonawcy tylko z naszej...zagapiliśmy sie (jak ten czas leci!!) i okazało sie, ze kuchnia wchodzi lada dzień a my jeszcze za murzynami jesli chodzi o jej wyglad! W ruch poszedł sufit podwieszany zeby zamocowac halogenki, gładzie na ściany no i podłoga! Jak dla mnie bomba! Inwestor nadal kręci nosem ale jak to facet nie zna sie na rzeczy:):):) Według mnie efekt końcowy go powali z nóg:) Kładąc gres wyszło na jaw jakie krzywe mamy ściany...badz jak krzywo połozyli tynk:) Nie ważne strzelac z tego nie bede:) Z racji tego, że Inwestor jest raczej gościem w domu trzeba było "na gwałt" załatwiac sprzęt AGD bo Pan od kuchni powiedział, że lepiej jak bedzie wszystko na miejscu. Chciałam kupić przez net ale niestety bez rat nie daliśmy rady a czas gonił wiec został sklep "nie dla idiotów" wyszperałam na forumowych stronach Muratora opinii o danych firmach i staneło na Samsungu...:) Mamy płyte indukcyjną, piekarnik, mikrofalę i okap:)

Płyta Samsung CT-I 613 GI-N

kuchanka mikrofalowa Samsung FG 87 KS-T


Piekarnik Samsung BT-62 TD-BCT
Okap Samsung HC 6247 TG/XEO

Reszta sprzetu nadal w marzeniach:)hihihi
Łazienka na górze po róznych perypatiach związanych z kafelkami ruszyła pełną parą:) fakt, koncepcja ulagła zmianie ale myślę, że tez bedzie fajnie...ciekawi mnie tylko gdzie bedę trzymała swoje pachnidła bo w sumie nie mam zaplanowanej zadnej szafki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)
Nadal nie mam grzejników drabinkowych (jakoś nie mam do nich serca) brak również płytek na ścianę w kuchni pomiędzy szafkami, brak mozaiki na wanne..nie mam równiez czasu pojechac do Starostwa odebrac pozwolenia na budow wewnętrznej instalacji gazowej:) Jakiegoś lenia złapałam akurat teraz kiedy wszystko powinno krecic sie na najwyzszych obrotach! Narazie najszybciej kręci sie licznik na naszym koncie:) No i Inwestor, który sprawia, że ten licznik ma jeszcze co kręcic:) Reszta jakoś przystanęła czyli JA:)
cdn...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum