dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iwett27

Mały dworek I&M&O

Oceń ten wpis
22 lipiec 2009...

Oj nie było mnie dłuuuuugooooo....jakby to powiedziec miałam DEPRESJE BUDOWLANĄ :((((
Przez jakis czas wszystko szło przysłowiowo pod wiatr, pod górke i biednemu zawsze wiatr w oczy itd itp...ale nie bede o tym pisac bo po co chociaz moze kiedys bedę się z tych depresji smiała ale teraz chce o tym zapomniec :)

Inwestor tez bezdepresyjny nie był tylko, u nas było tak, że ta depresja sie wymienialiśmy jak ja miałam on wszystko widział w kolorach jak on przeszdł na czarne barwy to u mnie tęcza nad głową rosła;):) To w sumie dobrze bo pomagalismy sobie przetrwać kolejne etapy wykończeniówki i dzieki temu nie zrobilismy z domu gruzowiska:)
Kilka przejść mielismy z "bocianm" który raz opuszczał gniazdo raz do niego wracał, efekt był taki, że sam inwestor zakasał rekawy i malował górne apartamenty:) Robota stała a my byliśmy bezradni:(
Kuchnia....niby wyszła ale poprawki musza być....zle zamontowane szafki górne, lwystajaca listwa spod szafki "zmywarkowej", za niski cokól przez co szpary pod szafkami po kilka centymetrów...dwa razy przywożona lodówka (za pirwszym razem bok miała wgnieciony) Zlew zamontowany do góry nogami bo inaczej "by nie wszedł" teraz zastanawiam sie jak zamontowac kran:)
Blat kuchenny chyba bedziemy przeklinac ale to okaze sie w "praniu"
cdn...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum