dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

andrzejka

Dziennik andrzejki.

Oceń ten wpis
No i sie doczekałam :P :P :P
Jutro mieli zaczynać układac polbruk w sumie do tak do końca nie wierzyałam że zaczanął ale dziś rano bardzo wczesnie słyszymy jakies strasznie głosne prace silników :o :o pod naszym domem,Wszyscy biegiem do okien a tam cały arsenał pojazdów :o :o Kopary, jakies żuki itp, traktor, kilka aut osobowych :roll: :roll:
Okazało sie , że dziś przyjechali zaczynać :P :P :P
Radość ogromna nas ogarnęła bo już dziś włascicielem naszej dotychczasowej drogi dojazdowej jest sąsiad i wszyscy nam radzą, by już nie jeżdzić tamtędy jak nie chcemy mieć zadymy :o :o
Dziwny jest ten swiat czasami :roll: :roll: I ludzie tez :-?
Ale najważniejsze, ze sie robi to wszytko bo błoto straszne jest dokoła :-? A ekipa raz dwa sie uwija, nie zdązyłam w łazience zrobic makijażu a juz nie było śladu po naszym stoliku, choince przed domem( wkopanej w ziemię - nie rosnącej bo rosnącej to nei dałabym :wink: ) Wychodze z domu a tam już wyrysowane kontury gdzie ma być polbruk :o :o Byłam normalnie zaskoczona :o pozytywnie oczywiście 8)
Oby tak dalej im szło 8)

Co do wjazdu to przed domem będziemy mieli wjazd do garazu z zakolem by wjechac koło domu autem- w przyszłości planujemy wiatę przy scianie garazowej ale trzeba tez na końcu działki zrobić jeszcze jeden wjazd awaryjny jak trzeba będzie większym sprzętem cos dowieżć 8)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum