dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ushi

Our House, czyli M31 Nasz Dom

Oceń ten wpis
Ech dużo się dzieje :o :o :o

W zeszły weekend walczyliśmy z dolną łazienką i kładzeniem płytek. Mam nadzieję że efekt końcowy spełni nasze oczekiwania i będziemy zadowoleni z naszej beżowo-pomarańczowo-brązowej łazienki. Z zagadek do rozwiązania pozostaje jeszcze syfon w brodziku, doprowadzenie wody do panela prysznicowego oraz montaż umywalki nablatowej. Ufff...

A tak poza tym poddasze się zabudowywuje a gładzie robią. W jednym pokoju przed położeniem kartongipsów trzeba wzmocnić jedną krokiew, która przy wysychaniu miała czelność popękać. Wczoraj przywiozłem dwie beleczko-deseczkii, które trzeba jeszcze zaimpregnować i poskręcać z krokwią.

Już te wnętrza powoli zaczynają przypominać pomieszczenia, w których można mieszkać...

Sorki za brak zdjęć, ale w pracy nie mam szans ich wrzucić a wieczorem obiady jem o 21-22... po czym szybki prysznic i spać :evil:

Wykańczaniówka wykończa :D

Co do nieszczęsnej wody to facet zrobił babola w projekcie i jednego ze sąsiadów wpiął nie do tej rury co trzeba. Mam nadzieję że się uda jutro nam spotkać z gościem i pogadać co do ewentualnych poprawek. Casting na ekipę wod-kan chwilowo wstrzymany.

Też cierpicie na permanentny brak czasu i snu? O pieniądzach nie wspomnę. Mam nadzieję że niebawem dostaniemy zwrot z vatu i szkód górniczych, bo inwestycje czekają... Do tej pory na domek poszło jakieś 315 tys. a do zapłacenia i wydania w zależności od wyposażenia mamy jeszcze jakieś 90-100 tys.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum