dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Aga J.G

Od "gwiazd" do Prymulek !!!

Oceń ten wpis
Udało mi się zrzucić fotki :evil:
Trochę to trwało ale są 8)
Pogoda jest deszczowa więc internet lekko się przycina :o :roll:
Wczoraj poszprzątałam cały dół, pomyłam okna dzisiaj w kolejności była góra ale deszcz pokrzyżował mi plany :evil:
Z racji tego że od początku sierpnia pogoda jest jaka jest plany ogrodowe są nadal planami i jak w końcu nie przestanie padać na dłużej to teren na wiosnę bedzie taki sam jak w tym roku :evil: czyli nadal góry i doliny oraz piękne osty :evil:
A teraz zdjęcia tutaj są te domowe:
http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/pry...e2.jpg&.src=ph
Umieściłam tam też fotki mojej młodszej córki natchniona Jagusiowym synkiem :wink: :) różnica moja córa wybiera inny styl niż synek Jagny :)
A tutaj są dwie fotki naszego psa, który w ten włąsnie sposób reaguje na migawkę aparatu :)
Jeszcze chwilę wcześniej spał słodko w komputerowym przy nogach mojego męża :)
http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/pry...e2.jpg&.src=ph

Powoli kończymy temat komina w salonie jest już wszystko gotowe, łączenia poszczególnych elementów zasilikonowane, obklejone taśmą.
Na górze tam gdzie odbijaliśmy tynk cegły zostały zasmarowane folią w płynie, teraz poczekamy aż wyschnie i będziemy tynkować :)

Lustro do górnej łazienki wycenione - koszt 100 zł z montażem 200 zł :o :roll: I chyba wkleimy je sami bo za 200 zł będę miała dwa lustra, w końcu dolnej łazience też się coś należy :wink: :)

I tak nam życie upływa na codziennej dłubaninie - bardzo przyjemnej :)

Szykujemy się również do szkoły, starsza córka żaden stres idzie do 6 klasy i stresowac będziemy się później 8)
Za to młodsza idzie do 1 klasy i pomimo że posyłam drugą córę do szkoły mam wielkiego pietra jak to moje roztragnione szczęście znajdzie się w szkolnej rzeczywistości i ile razy będziemy wracac do szkoły po tornister lub inną głowę :wink: :)
Czeka nas jeszcze zakup pianina ( więc pewne rzeczy w domu będą musiały znowu poczekać ).
Jak będzie wyglądała gra latorośli nawet nie chcę mysleć i szkoła muzyczna przeraża nas jeszcze bardziej niż zwykła :o :roll:
Miłego oglądania :)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum