dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agagaj

Gajdeczkowy dom z bali

Oceń ten wpis
Nadrabiam miesięczne zaległości :wink:






"Poprawione" zastrzały trzeba będzie poprawiać :-?




Jak widać, przykręcone są już wieszaki grzybkowe:


Antykłujki czekają:


Wełna w gotowości zawaliła połowę pokoju dziennego:


Nad oknem widać nieudolne próby ocieplenia przestrzeni na osiadanie stolarki. Najgorzej jest tam, gdzie peszlami są wyprowadzone kable do zewnętrznego oświetlenia.
Folia okazała się być zbyt sztywna - za duże dziurska i wia pieruńsko..
Postanowiłam zmienić całkowicie taktykę i nie owijać w folię wełny, a napchać wełny, a na nią przykleić do bala taśmą folię. Myślę, że tak powinno być lepiej :roll:

Zalaliśmy w końcu wpust podłogowy:


I rozgrzebana jest zabudowa stelaża w łazience:


Na płytę OSB przyjdzie płyta gipsowo kartonowa, do której klejenie płytek jest łatwiejsze.


Zaczynają nam też robić przyłącze do miejskiej sieci ciepłowniczej:



Panowie dostali klucze na budowę. Wizja lokalna bez naszego czujnego oka pozwoliła im nabrać pewności, że nie mamy jeszcze posadzek, a te wyleje się do górnego poziomu rur:



Całe szczęście, że jeszcze rury nie przyspawane do preizolowanych kolan wystających spod chudziaka i styropianu. :roll:

Jestem bardzo zadowolona z rozwiązania przyłącza, a była niezła jatka.
Kierownik, wykonawca, podwykonawca, instalatorzy - każdy mówił co innego jeżeli chodzi o umiejscowienie zaworów odcinających.
Znalazłam projektantkę do projektu węzła, która wpadła na pomysł, że zawory można spokojnie umieścić na zewnątrz budynku. I wszyscy zadowoleni, nic się nie będzie zapowietrzało, nie będzie ryzykowne w eksploatacji, a w dodatku łatwe w wykonaniu. Kierownik nam gratuluje podpisania pozytywnego uzgodnienia.
Jedna kobitka pogodziła wszystkich. Chwała jej za to :wink:

W przyszłym tygodniu podłączony będzie węzeł cieplny.
Tylko jak grzać, jak dach nieocieplony? :wink:

Mamy jeszcze 8)




Czekamy na ponowna wizytę modernizacyjno-naprawczą firmy montującej po Nowym Roku.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum