dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Monika.Sz-a

Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

Oceń ten wpis
wreszcie trochę porządku na placu boju..




ziemia wyrównana- praca koparki + ja uzbrojona w grabie.. w takich chwilach ciesze się, że nie mamy większej działki :D

zastanawiam sie tylko co na tym piachu wyrosnie :cry: :cry: ?

jeszcze czeka nas kilka wycieczek na budowę- pozbieranie kawałków cegieł w jedno miejsce, wywiezienie 2 worków śmieci- uzbierane jakies resztki styro, kawałki papy, papierowe opakowania po oknach itp.. za mało na kontener więc będziemy dogadywać się ze śmieciarzami w domu żeby wzieli extra worek..

ten weekend mielismy pracowity.. w sobote i niedziele grill u znajomych :D
sie trafił taki maraton bo wszyscy jakos upatrzyli ten weekend na imprezę.
tak sobie siedzielismy w ogrodzie u jednych i drugich i tak sobie myślelismy..ehh..kiedy u nas będzie grill na trawce, tarasiku.

z racji tego że budowa będzie trwałą jakieś 2 lata minimum- względy finansowe.. to do chwili posiadania trawki, ogrodu..jeszcze długa droga.
jak logika wskazuje juz chcę zrobić projekt ogrodu :D za ty jestem umówiona z projektantką poleconą przez forumowiczkę- to będzie pierwszy namiar z FM.

jak kupilismy projekt a budowa miałą się zacząć za rok- kupiłam też makietę, żeby sobie popatrzeć.. na tej samej zasadzie potrzebny mi projekt- na działce brzydko i łyso- to chociaż na rysunki popatrzę :D

pozdrawiam Wszystkich
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum