dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Monika.Sz-a

Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

Oceń ten wpis
witam po dłuzszej przerwie..
od jakiegoś czasu mam już wytęskniony projekt ogrodu.. tylko jakos czasu brakowało. tak to ejst, jak trzeba byc na zastepstwie Św. Mikołaja :wink:

ale dzisiejszy atak zimy i widok za oknem natchnął mnie tęsknota za słoncem, kwiatami itp..
więc nadrabiam zaległości i chwalę sie projektem. :oops:

do wykonania jeszcze długa droga- na razie SSO.. ale w przyszłym roku planuje posadzić to co zaprojektowane zostało w naroznikach działki- zwłaszcza patrząc na foto- strona lewa i górna. wiadomo- furtka, brama, otoczenie domu- to musi poczekac bo zdepcza ekipy.. ale to co dalej- niech rośnie i od sąsiadów troszke osłania..

są gusta i guściki.. ale mi sie podoba. ..





jestem bardzo zadowolona z Pani projektantki. co rpawda głównie zajmuje się okolicami Wawy w kierunku na Nadarzyn, ale udało mi się namówić na wycieczkę za Legionowo na rekonesans.. dalsze spotkania były w domu u moich Rodziców w Warszawie- więc jeden wypad za miasto był..a spotkania bliżej.
Pani projektantka- p.Beata- w moim odczuciu baaardzo miła! pytała się o ulubione kolory, rosliny które lubie, a jakich wolałabym nie mieć w ogrodzie. słuchała jak ja to widze wstepnie(miałam kilka zdjęc taraó, oczek i rabatek które mi sie podobały), sama zaproponowałą kilka fajnych rzeczy- np ciekawszy układ wejścia do domu (nie prosta alejka jak za przeproszeniem w pysk strzelił), inne miejsce dla oczka wodnego..

ogólnie jest tak jak chiałam, z kilkoma zmianami zaproponowanymi przez projektantke- z których każda bardzo mi odpowiadała.
na spotkania rpzyjeżdzała przygotowana- z książkami i katalogami roslin. wsyztsko pokazywała na zdjęciu. projekt jest tez rozrysowany na rys dodatkowym- z wsyztskimi wymiarami, odległościami- mogę sama wykonać wsyztskie rabatki..

ogólnie jestem zachywcona!! nawet mój Mąż, który ogród pozostawi l do mojego wymyslania i zarządzania chwalił projekt i profesjonalne przygotowanie projektantki.

tak więc pozdrawiam zimowo- ogrodowo..

czeka mnie dla odmiany ubieranie choinki na ogródku, prezenty już zapakowane.. jeszcze tylko kupno choinki, w domu zapachnie grzybową.. i Święta :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum