dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Monika.Sz-a

Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

Oceń ten wpis
witam zimowo i snieżnie.. niestety..
dla mnie niestety, bo narciarzem nie jestem, natomiast samochodem po mieście jeżdzę.. ehh-oby do wiosny..



Wczoraj miałam przyjemnośc oprowadzac po naszym SSO niezwykle miłą parę.
Moi Goście zakupili rodo i oglądali- jak to wygląda na żywo.
Mam nadzieję, że chociaż w minimalnym stopniu umiałam zaspokoić ciekawośc na zadawane pytania. :oops:
Tym bardziej się cieszyłam, bo swojego czasu zwiedzałam rodo w Baszkówce- tu pozdro dla Was-już-mieszkańców :D , co podpowiedziało mi kilka pomysłów. więc tym bardziej było mi miło , że mogłam "przekazać dalej" tą miłą tradycję FM, jaką jest odwiedzanie budów. :D

zmotywowało mnie to też do odwiedzenia budowy- ostatni raz byłam w paździenriku.
musiałam też sprawdzić stan licznika ele- bo co ciekawe.. od sierpnia nie dostalismy żadnej faktury.. okazało się, że inkasent nie dostał się do licznika (no bo jest na klucz.)- a oni nawet nie wysłali żadnego monitu z prośbą o podanie stanu licznika.. :o
no i jako porządna obywatelka- sama zadzwoniłam do nich pt."gdzie są rachunki" :lol:
więc dom stoi, śnieg złośliwie leży, a rachunek wkrótce przyjdzie.. ale po tlu miesiącach to ja się chyba też położę.. sam abonament to 80zl (spory przydział mocy..)

pozdrawiam Wszystskich czytających :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum