dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kropi

Kropki i Biedronka w Wódce :-)

Oceń ten wpis
Korzystając z dodatniej chwilowo temperatury pojechałem na budowę celem spuszczenia wody z instalacji.

Chyba kupię sobie Ładę Nivę (na inną terenówkę mnie nie stać ;-) ), drogi się tak rozkisły, że ledwo dojechałem trasą "przez pola", a i ta druga niewiele lepsza... Wodę spuściłem - zajefajnie się łazi po domu nocą, bez latarki... dobrze że sąsiad już mieszka i nie ma zasłon :lol: ).

Po czym wsiadam sobie do autka - i nic. :o Nie chce franca zapalić.

Następną godzinę spędziłem na usuwaniu usterki (czyli wywalaniu świeżo wymienionej, funkiel nówki kostki stacyjki i wstawianiu starej, której szczęśliwie nie wyrzyciłem) po ciemku, bez narzędzi, z pożyczonym od sąsiada śrubokrętem "uniwersalnym" i zapalniczką w charakterze latarki.

Wróciłem do domu, przemoczony do majciorów, całując próg, bo już miałem w perspektywie nocleg u sąsiada albo dymanie do autobusu i czekanie nie wiadomo ile... A tę drogę to powinni nam zrobić tak swoją drogą :evil: :lol:

A - złożyłem kwiuty o likwidację książeczki mieszkaniowej... Moi kochani Rodzice składali przez 16 lat, miesiąc w miesiąc, od ust sobie odejmując, na mieszkanko dla synka - i uskładali... 7,04. SIEDEM ZłOTYCH CZTERY GROSZE :o :( :-? :evil: Kto jeszcze czasem sobie myśli "komuno, wróć" - daję pod rozwagę i ku przestrodze.
<Oczywiście wiem, że dostaniemy jeszcze jakąś tajemniczą "premię gwarancyjną", mam nadzieję że będzie bardziej sensownych rozmiarów...>
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum