dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

adam_cz-wa

misja: DOM

Oceń ten wpis
Robiąc sobie "dywanik " przed działką miałem nadzieję że trochę na wiosnę się utwardzi pod wpływem słońca i będzie służył lat kilka. W swej naiwności nie wziąłem jednak pod uwagę niezabudowanych okolicznych działek.
Tyle co śniegi stopniały i znaczna część roztopów spłynęła nieopodal mnie a nowy sąsiad(syn dewelopera) rozpoczął budowę domku prawdopodobnie na sprzedaż. Oczywiście ciężki sprzęt rozpracował drogę w jedne dzień tak że wjazd osobówką jest nie możliwy.
Zdjęcie nie odzwierciedla faktycznego stanu a wygląda tak:

Następnego dnia przywiózł samochód gruzu, zasypał część kolein głęgokich na ok 40 cm i pewnie stwierdził że jego samochody dadzą radę więc ok.
Innym sąsiadom z kolei gość przed bramą ułożył ciężkie duże płyty betonowe tak że wjechać normalnym autem będzie ciężko.
Na nasze szczęście "nowy" nie ma na swojej działce prądu i wody jeszcze a budować się chce szybko i jest uzależniony od łaski jednego z nas. Po krótkich konsultacjach wśród innych sąsiadów ustaliliśmy stanowisko że do momentu przywrócenia stanu poprzedniego drogi na nasze media nie ma co liczyć...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum