dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Depi

Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

Oceń ten wpis
Khem khem... Puk! Puk! Raz, dwa, trzy...

Moi Drodzy! Oto wydarzenie bardziej epokowe, niż epoka lodowcowa! Oto przełom większy, niż przełomy Dunaju! Oto wiadomość bardziej wstrząsająca, niż trzęsienie ziemi!

To tak niesamowite, że aż sam sobie nie daje wiary, ale...


.
.
.
.
.
.
.
.

PISZE DO WAS Z BUDOWY/NOWEGO DOMU!!!

:lol: :lol: :lol:

Hujaaaa!!!

Dzis rano Pan podłączył, ale dopiero teraz mogłem właściwie skorzystać no i jest super! Mam internet! To znaczy, że możemy sie juz sprowadzać! :)

Ogólnie epokowych i przełomowych wydarzeń ostatnio jest coniemiara. Każdy prawie dzień obfituje w takowe. Po całych tygodniach prac-nieprac (niby cos się dzieje, ale nic nie widać,nic się nie zmienia) nadszedł czas wprowadzania nowych funkcjonalności i uruchamiania kolejnych modułów tej stacji bojowej ekh... domu...

Po kolei instalowały sie nowe studnie i filtry do nich, uruchamiałem ekrany i projektory, ożywały kolejno urządzenia AGD w kuchni i przede wszystkim rozgościła się wreszcie lodówka (lód! juz zawsze będe mial lód do drinków!!!).

A wczoraj, po niezliczonych bojach i korowodach, Pan Insta-later odpalił piec i zaczęło grzać i ciepłem tryskać z kranów!

No po prostu się robi prawie-że dom! Nawet są juz różne larwalne formy szaf i garderób - jak pierwszy raz zobaczyłem wiszące ubrania na wieszakach to aż mi łezka w oku sie zakręciła.

Anyway - tak tylko musiałem dać upust swoim emocjom. Teraz mogę znowu nic nie pisac przez pól roku ;)

:D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum