dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agatka77

Domek na Lubelszczyźnie

Oceń ten wpis
Wczoraj byłam w domu pierwszy raz od tygodnia :oops: Jakoś nawet nie mam czasu w tygodniu pojechać, ale zachciało mi się pójść do pracy, to teraz mam :wink: :lol: Ale za to kupiliśmy w końcu płytki do górnej łazienki. Przyjechała też podłoga na poddasze, listwy przypodłogowe i trochę brakujących desek. Ponieważ nadal droga jest zasypana i to tak, ze sąsiad nie dał rady odśnieżyć jej ciągnikiem (nawet z łańcuchami na kołach!), wożenie podłogi od szosy do domu odbyło się saniami i konikiem :roll: Dobrze, że u nas na wsi jeszcze takie wynalazki sąsiedzi mają :lol: A my czekamy na odwilż, ale biorąc pod uwagę to co się dzieje za oknem, może upłynąć dużo czasu zanim to białe się stopi :evil: Od wczoraj sypie...hmm, bardzo intensywnie :evil: :evil:
W domku mamy już zabudowaną górną łazienkę - czeka tylko na płytki. Panowie zaczęli nam też robić szafę w przedpokoju i kominek. Zagruntowali też na biało wszystkie ściany. Udało mi się zrobić kilka zdjęć :)
Mała łazienka na górze wygląda teraz tak:




Strasznie trudno tam zrobić sensowne zdjęcia :roll:
To początki szafy:

Tak wygląda pokój na poddaszu:

I podłoga do niego :) :

Zdjęć kominka i reszty parteru na razie nie pokazuję, bo bałagan tam ciągle okrutny i byłoby mi wstyd :oops:
I naprawdę już poproszę wiosnę, bo nam się opał kończy... :roll: :evil: :lol:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum