dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

katarzynap3

Ciepły domek na polanie

Oceń ten wpis
Witajcie po przerwie :wink:
Wiosna zawitała, oby już na stałe - ale nie ma co się czarować - pewnie zima tak łatwo nie odpuści... (obym była złym prorokiem w tej kwestii :P )
Szykujemy się do prac przydomowych - kostka będzie jako pierwsza tuz po świętach - ale mnie ten uroczy piaseczek drażni na podłodze :evil:
Pewnie i sporo drzewek trzeba będzie wyciąć pod ogrodzenie, bo zajmują nawet pas drogowy - tak się nam przez te kilka lat rozpanoszyły - :roll:
Ale pięknie jest, już nie możemy się doczekać, kiedy wszystko nabierze kolorów.... Za dwa tygodnie będzie rocznica rozpoczęcia budowy.... ciekawe, czy powtórzy się cudowna pogoda z zeszłorocznej wiosny.
Trochę refleksji na temat naszych wyborów technicznych domku. Legalett - wielki plus za szybkość, jakość, trochę gorzej z kosztochłonnością - zwłaszcza rachunki za prąd - może uda mi się namówić wreszcie męża na zmianę taryfy na nowy pełny sezon. Wtedy będziemy mieli porównanie (ciekawe czy następna zima również da nam wszystkim tak popalić :lol: ).
Jednak taka drastyczna zmiana będzie wymagał od nas dużej dyscypliny - może komputery wyposażymy w akumulatory, które w nocy będziemy ładować, żeby później w dzień z nich korzystać.... Jednak tej odwagi nie zawsze nam wystarcza, żeby podjąć tak drastyczną decyzję... Dobrze, że na budowę się zdecydowaliśmy i jakoś ją doprowadziliśmy do tego etapu...
Ściany - i mimo tych brzuszków niewielkich nie jest źle, a prawie 10m2 więcej powierzchni to praktycznie 1 pokój, nawet dlatego warto było się zdecydować. A ile godzin przegadałam z Panią Lilą he he he, oj tak ta osoba naprawdę bardzo nam pomogła i bardzo jej za to dziękuję w tym miejscu - Pani Lilo mam nadzieję, ze dzidziuś się zdrowo chowa :P
Coś mnie melancholija napadła.... więc na dziś dość! Czas zabrać się do pracy.
Pozdrawiam K
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum