dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

NJerzy

NJerzy buduje sobie klocek.

Oceń ten wpis
Chyba mnie ta budowa przemęczyła, nie chce mi się pisać dziennika :-(
Postępy niewielkie, za to dwie awarie - pękła szyba w oknie, okno trochę krzywo zamontowane - i pękła. Zepsuł się silniczek w zaworze mieszającym, musiałem przez tydzień ręcznie regulować temperaturę podłogówki - mnóstwo biegania a mało efektu. Silniczek wymienili na gwarancji, zamontowałem i znów samo działa. Sprawa szyby w toku.
Zrobiona jest konstrukcja wiaty, ale fotki nie mam. Pokrycie dachu wiaty poczeka do wiosny.
Ostro wziąłem się za odbiory - połowę protokołów i podpisów już mam, resztę może w nadchodzącym tygodniu będę miał - idzie to nawet nie najgorzej, tylko kasa wypływa z kieszeni za szybko :-(
Mam zrobione prawie docelowe przyłącze prądu - prawie bo jest wszystko oprócz kilku metrów docelowego kabla od słupa do dachu - zrobią chyba w styczniu bo w tym roku już nie chcą ani pieniędzy ani roboty.
Zamówiłem 17kW, zabezpieczenie 32A - powinno wystarczyć. Zaryzykuję drugą taryfę, jak się nie sprawdzi za rok zmienię. Na razie grzeję wyłącznie kominkiem, prądem zagrzałem raz. W styczniu skończy mi się suche drewno to pewno przejdę na prąd, o ile będę już miał docelową taryfę, bo na budowlanej to za drogo.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum