dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pawel_kwirynow

Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

Oceń ten wpis
Z wielu ofert wybraliśmy BPH ( w lutym mieli promocję) .Decyzję (pozytywną :lol: :lol: :lol: ) dostaliśmy po niecałych 2 tyg ale nie podpisaliśmy jaszcze papierów bo brakuje nam jeszcze jednego papieru -jak go dostarczymy to podpiszemy :lol: Tu przeleję całą moją złość bo papier ten dotyczy kredytu który kiedyś zaciągneliśmy w MBanku a który dość szybko spłaciliśmy i teraz aby otrzymać dokument że jest już spłacony czekamy sobie już 2 tyg. Najgorsze że porozumieć z nimi można się tylkoprzez tel a co "expert" to inna wizja mojej sytuacji-a to że kredyt spłacony ale konto nie zamknięte więc trzeba wysłać pismo to oni zamkną w ciągu 30 dni :o :evil: - takie pismo wysłałam w sierpniu 2005 :o :o :o

drugi "expert że i owszem konto zamknięte ale wobec tego nie ma skąd (z kontowni jak mawia mój brat :D )siągnąć 15zł za to szacowne pismo

a tak wogóle to mają 10 dni na przygotowanie takiego pisma i ani im w głowie przyspieszać a za pocztę (bo niby przyjdzie pocztą )to oni nie odpowiadają

nie wspomnę nawet jak zaginęły im nasze dokumenty w zeszłym roku :evil: :evil: :evil:

ogólnie wielki burdel mają - pani z BPH mówi że jak słyszy MBank to wie że będą kłopoty

tak więc czekamy sobie i czekamy ale jak się wreszcie wkurzymy -he he mogę co najwyżej walnąć słuchawką w scianę -adres MBanku :Łódź skrytka pocztowa nr... wrrrrr.... :evil: :evil: :evil: a decyzję w BPH mamy ważną jeszcze 2.5 tyg

Dla własnej osłody dodam że startujemy pod koniec marca :D :D :D o ile pogoda pozwoli .Na razie fundamenty a od lipca cd czyli sciany itp......

Aha robimy ścianę 2-warstwową z U-220 a strop w projekcie mamy monolityczny ale z tego co czytam to większość sznownych Forumowicze budują stropy z terrivy a mąż się uparł że będzie monolityczny!!!

Który jest tańszy?

Czy to prawda pod terrivą pękają tynki?

Dzięki za każdą podpowiedź!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum