dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

daggulka

Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

Oceń ten wpis
Miniony weekend spędziłam w Szczawnicy w doborowym towarzystwie ....
i - jak z każdej imprezy z forumowiczami - tak i teraz aby tradycji stało się zadość - również wkleję kilka fotek i opisówkę z pobytu na pamiątkę :D



Grzecznościowo zabrałam się z Xavieerem który zabrał mnie na impreze niejako "po drodze" za co bardzo mu dziękuję :D .
Po kilku godzinach podróży ukazał mi się taki widok - po którym notabene już nie mogłam doczekać się dotarcia na miejsce :lol:



W ogóle to po drodze Xavieer zapowiedział mi , iż nici z plaszczenia zadka w knajpach - będę chodzić i to dużo .... no i się zaczęła conajmniej ośmiokilometrowa trasa po Zakopanem po której opadłam z sił z powodu braku kondycji :oops:
Zaczęło się wjazdem na Gubałówkę





Potem łaziliśmy po Zakopcu , w międzyczasie wypiliśmy kawkę i herbatke w fajnej klimatycznej knajpce (bodajże u Wnuka)


Potem Xavieer stwierdził , ze rzut beretem do skoczni .... i poszliśmy .... a potem się okazało, ze to cholera wcale nie był rzut beretem .... nie powiem, ze nogi mi właziły tam stąd wychodzić powinny ...


Następnie dojechaliśmy do Szczawnicy , gdzie od razu po przebraniu wylądowaliśmy w niesamowitej knajpce Czarda gdzie mnie uraczono herbatką z załącznikiem - po jednym łyku gały mi wylazły i zażądałam czegoś do przepicia :oops: :lol:

z Michasiem


z Leszkiem i Kasią - córką Labasa (bardzo fajno dziołcha)


Tak było w piątek ... a w sobotę pojechaliśmy na Palenicę ....

Mój wzrok mówi wszystko - przerażenie (lęk wysokości) :oops:
ale fajną czapkę se w nagrodę za męstwo kupiłam :lol:



na stoku


Wieczorkiem Labas zadbał o nas i zrobił grill ... przygotował wszystko ... pycha jedzonko ... oscypki na ciepło to rewelka :D .... bardzo Ci dziekuję tu i teraz z tego miejsca że tak się o nas zatroszczyłeś :wink:



A potem przenieśliśmy się do świetlicy .... tam cieplej :wink: :D


i była cytrynówka - Franiówka :lol:


W niedzielę spotkaliśmy sie z Baru która była w okolicy przejazdem ... tez po drodze na narty


I jeszcze kilka zdjątek .....

od lewej : aagaa , coolibeer, labas1, ja , jea...


z labasem ....




z królikiem .... :wink:


w knajpce na stoku
aagaa, Misiek, Xavieer, ja


jea , Wojtek, Labas z córą, ja , Xaveer, Misiek, Aagaa



Było rewelacyjnie ..... dziękuję wszystkim za świetną zabawę .... i pytam - kiedy reeplay? :wink: :lol:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum