dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

_bogus_

No to buduję - kolejny inwestor

Oceń ten wpis
No i nie udaje się kupić w 2002 więc się budujemy.

Pierwsza rzecz - działka - jest. Niby nie za blisko (Grodzisk Mazowiecki) i
może nie za ładna (to kwestia gustu - fakt że nie stoi w środku lasu ma też
zalety, a do domu sąsiada który chyba jest daltonistą bo piękny dom drewniany udało mu się kolorami zamienić w potworka - może się przyzwyczaimy (tylko nie to!) albo czymś zasłonimy - np. żywopłotem)

Chcemy szybko zamieszkać np. na gwiazdkę itd. Więc na początek szybkie
technologie: kanadyjczyk albo może z gotowych elementów?

Zaczynamy od kanadyjczyka. Jakoś tak przez przypadek trafiamy na firmę. Nie będę za bardzo reklamował więc na razie nie podam nazwy. Wzbudza zaufanie, 10 lat doświadczeń na rynku, od razu adresy poprzednich inwestycji, wizyta w domu właściciela itd. Ich własny architekt w cenie 25 zł/m^2 robi projekt indywidualny (teraz wiem że albo się przesłyszałem albo są bardzo tani). Tym niemniej cena całości wydaje mi duża - 1500 zł/m^2 więc rezygnujemy. Do dzisiaj właściciel co jakiś czas do nas dzwoni i pyta jak tam nasza budowa.

Szukamy czegoś tańszego więc znajdujemy firmę w Krakowie robiącą z gotowych elementów. Szkielet metalowy. Ceny konkurencyjne bo gotowy wykończony dom ok. 100 m^2 za 160 tyś. W 3 tygodnie z wykończeniem.

Jedziemy do Krakowa (luty - zawieja), oglądamy, rozmawiamy. Wygląda, wbrew naszym obawom - bardzo solidnie. Oglądamy projekty. Zaden nam nie pasuje, ale na początku kwietnia mają być nowe projekty. Trudno - poczekamy.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum