dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wilcza75

wielki las

Oceń ten wpis
Radni, wbrew zarządowi, odrzucili Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla Naszej Wsi :o :).
Nie wiem tylko czy za śmieszne czy raczej smutne można uznać to, że wynik ten był dziełem przypadku :roll: . Dezorientacja głosujących była na tyle duża, że miałem wrażenie, iż niewielu wiedziało kiedy ma podnosić rękę.
Suma sumarum. PZP dla naszej działki nadal nie było.

Zapomniałem tu jeszcze dodać, że w trakcie obrad, podczas dyskusji czy droga jest drogą czy rowem melioracyjnym, jedna z pracownic UMiG przyniosła plany tego terenu i wprawdzie głównemu projektantowi nieco zrzedła mina, jednak swojego zdania nie zmienił.
Po zakończeniu sesji, ponownie wdałem się z nim w dyskusję, podczas której gość, już znacznie mniej pewny siebie, przyznał, że musi wybrać się do Naszej Wsi i sprawdzić jak jest naprawdę, bo ... dotąd tam nie był.

W grudniu 2003 dostałem zaproszenie na kolejną Sesję Rady Gminy w wiadomej sprawie.
Nie skorzystałem, a PZP, tym razem, został uchwalony.

Od stycznia 2004 mamy działkę mieszkalno-letniskową :D , placu do zawracania na naszym polu jednak nie będzie :D (droga oczywiście się znalazła 8)), dwumetrowy pasek wzdłuż 2 boków działki (jako rezerwa na drogę) pozostał :( , ale to drobiazg, ja raczej nie dożyję jej budowy.

Mogłem wreszcie zrealizować swoje marzenie. Drzew posadziłem już sporo, syna wprawdzie się dotąd nie doczekałem, ale 3 córki to jak co najmniej 6 synów, no i w końcu będę mógł zbudować dom.
Pełnia szczęścia ? O nie.
Na swoją gminę zawsze mogę liczyć :evil: :evil: :evil:.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum