dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Hanula

Dziennik Hanuli

Oceń ten wpis
Dzisiaj byłam w mieszkanku, ślimaczy sie to powoli, w łazience i wc jeszcze nie położyli tynków, na razie jest wylewka i dosycha. Zrobili parapety zewnętrzne. Maja zacząć kłaść płytki w tym tygodniu, kupiłam dzisiaj 6 płytek dekoracyjnych, chcę żeby były 3 w łazience i 3 w wc. Musze trzymać rękę na pulsie, bo zależy mi na tym, aby płytki podłogowe połozyli mi "w karo". Nie wiem czy zechcą, pewnie będę musiała dopłacić extra. Zobaczymy.

Na mojej działeczce, na której kiedyś.... stanie domek poskładaliśmy siano, może sobie ktoś wziął, chociaż bardzo wątpię, bo w okolicy nikt juz nie chowa zwierząt. Wtedy spalę no trudno, i postaram się więcej nie dopuścić do takiej wysokiej trawy. Na razie uwielbiamy tam jeździć, bo jest sporo miejsca dla dzieciaków na granie w piłkę, badmintona i zwykłe szaleństwo: bieganie, turlanie po trawie itp zabawy możliwe tylko na czystym trawniku, w każdym razie nie w mieście. Tak więc na razie buduję.......... więzi rodzinne i przywiązanie do miejsca, przyszłego naszego gniazda, kawałka własnej ziemi.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum