dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Spe?nione Marzenie M10a

specjalnie dla ULIK999

Oceń ten wpis
podłączenie okapu to była moja zmora jak zresztą opisałam to w poście poniżej, ale jakoś udało mi się z tego wybrgnąć, teraz to nawet mi się to pudło podoba, dodaje przytulności, myśle że jak dojdą meble i oświetlenie to będzie naprawde fajnie. A oto rozwiązanie tego problemu (sory za bałagan, ale tak naprawde to mieszkamy jeszcze na budowie a nie w domku)
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img_030.jpg
Wyświetleń:	666
Rozmiar:	82,7 KB
ID:	32454   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img_028.jpg
Wyświetleń:	549
Rozmiar:	62,2 KB
ID:	32455   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img_004.jpg
Wyświetleń:	557
Rozmiar:	71,2 KB
ID:	32456   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img_003.jpg
Wyświetleń:	553
Rozmiar:	76,8 KB
ID:	32457  
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar aniutek1983
    super! podoba mi się wszystko od A do Z. Zwłaszcza podłoga
  2. Avatar atija
    Witaj , prawie sąsiadko
    Mijam codziennie Wasz domek w drodze do pracy i z pracy. Pięknie już macie. A jak wykończycie całkowicie to będzie miód malyyyna

    chciałabym zapytać o gres polerowany. Jakiej jest firmy i co o nim myślisz? Jak z utrzymaniem czystości?
  3. Avatar nika78
    gres jest polski "ceramika paradyż" ma zamknięte pory więc nawet nie ma potrzeby impregnacji, choć my przed fugowaniem zaimpregnowaliśmy go. co o nim mysle? hmmm podoba mi się, ma ciepły piaskowy kolor ale jest troche śliski
  4. Avatar agalind
    Wygląda pięknie i pewnie po wykończeniu jeszcze bardziej wypięknieje Mam pytanie o szerokość okna podwójnego przy stole w jadalni (zdjęcie 2).
  5. Avatar nika78
    dzięki za pocieszenie też mam taka nadzieje jeśli chodzi o okno suwane to ma 2,5 metra szerokości
  6. Avatar agalind
    Cytat Napisał nika78
    dzięki za pocieszenie też mam taka nadzieje jeśli chodzi o okno suwane to ma 2,5 metra szerokości
    Dziekuję. Życzę powodzenia i wielu pomysłów