dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Aga H

Projekt indywidualny, który początkowo miał być Gustawem S-GL 289 studia Atrium

Oceń ten wpis
Pozwolę sobie dziennik budowy założyć, bo już sama za swoimi emocjami nie nadążam, sama nie wiem, czy bardziej się cieszyć decyzją o budowie, czy się bać.

Początkowo myśleliśmy o domku ze studia Atrium, ale gdy zaczęliśmy go przymierzać do naszych potrzeb, to okazało się, że jest dużo za mały - mimo wszystko dom ma być także spełnieniem marzeń.

Zdecydowaliśmy się więc projektować indywidualnie, ale wzorując się troszeczkę na Gustawie. Dom powiększył się o 30m powierzchni użytkowej, a ja tymczasem zaczynam się bać.

Projekt jeszcze nieskończony, walczymy, walczymy. A ja tymczasem próbuję wybrać wykonawcę i ... ja nie mam zielonego pojęcia, jak wyglądają kolejne etapy budowy - dziś grzecznie pytam pana, czy takimi rzeczami jak wykopanie dziury pod dom on też się zajmie, a on, że oczywiście że nie, bo to nie jest w jego obowiązkach - uch... Ratunku. Już się boję.

Gdy dostanę ostateczne rzuty domu i zrobię zdjęcia działki to je wam tu wkleję, może będę mogła liczyć na rady i podpowiedzi.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar kamilla1984
    Życze powodzenia i wytwałości mam nadzieje ze trafisz na dobrego kierownika budowy bo jest to bezcenne ale i tak pamietaj panskie oko konia tuczy