dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kapsl

coś się ruszyło...

Oceń ten wpis
ekipa po dwóch tygodniach wolnego przybyłą w praktycznie pełnym składzie i mam już ściany działowe i szkielet dachu.. zdecydowaliśmy sięjednak na pełne odeskowanie dachu i pokrycie go na razie papą, z tym że mamy już przygotowanie pod blachodachówkę. z veluxami wstrzymamy się do przyszłego roku... teraz na głowie mam oczyszczanie domu, pakowanie tego wszystkiego, wykopywanie roślin, szukanie w międzyczasie jakiegoś mieszkania do wynajęcia (a może ktoś przypadkiem ma do wynajęcia coś w okolicach sochaczewa?), przemeldowania dzieci i zapisanie ich do szkoły i przedszkola oraz codzienne sprzątania i takie tam... generalnie nie narzekam na nudę. a jeszcze sobie wymyśliłam, że ze starej komody mojej babci zrobię piękną szafkę pod umywalkę do łazienki na dół. z tym, że jak weszłam do tej łazienki to mina mi zrzedła - na planach wydawała się być taką dużą i przestronną, a w przeczywistoście to cholerna klitka i nie wiem, czy zmieści mi się ta komoda... będę kombinować. ogólnie odkryłam w sobie pasję przerabiania staroci na meble użyteczne i wpasowujące sięw klimat domu. marzy mi się wykończenie idealne, żeby każde pomieszczenie ze sobą współgrało, nawiązywało do czegoś, miało duszę i swój charakter a jednocześnie żeby było funkcjonalne i oszczędne w formie.. wolę mieć mniej rzeczy za to bardziej funkcjonalnych, lubię proste formy i bryły, bez udziwnień i zbędnych ozdób... nie wiem jak to wszystko ogarnę, ale to jedno z moich największych marzeń i wierzę, że uda mi się spełnić...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar kardamina
    Ja też w Ciebie wierzę...
    i pamiętaj - marzenia się spełniają