dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

budu

Juz????

Oceń ten wpis
Chyba cos ruszyło sięDziś geodeta ,jutro przychodzi Pan Murarz z ekipką, będą robić zbrojenie. W koooooooooońcu . Bo przestało padać .Zrobię zdjęcia i to upamiętnie, w razie czego-czyli gdyby znowu zaczęło padać.Ustalamy wszystko, kolor dachówki, elewację, koszty Wm z rekuperatorem i GWC, rod zaj okien. Ale będzie , a pieniadze juz płyną jak rzeka -wezbrana.Pan Murarz chce taniej wody do picia , bo pracodawca ma zapewnic . Uśmiałam się , może i ma , tylko tem . nie taka. Ale podoba mi się , chłop wie czego chce. Zobaczymy jak będzie, bo JA-Inwestorka kontroluje. Tak nazwał mnie Pan od ogrodzenia , gdy przyjechałam na rowerze z psem dwurasowym czarnym na czerwonej smyczy, który siedząc w swoim wypasionej "nysce"(Pan nie pies), najpierw zmierzył mie od stóp do głów wzrokiem , a potem zapytał -"to pani Inwestprka " , próbując ukryć uśmiech(sarkastyczny?), spojrzawszy na siebie również od stó do głów. powiedziałam -Tak, a co??????. A on -"a nic".I tak sobie pogadalismy .
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar monia i stasiu :)
    To powodzenia w budowie i .....biegnij do biedronki po wodę ha ha.
  2. Avatar Mona7
    Udanej zabawy, nie wiem czego tam ode mnie będzie ekipa chciała ale, że będę na drugim końcu świata będzie musiała poradzić sobie przez pewien czas bez inwestorki
  3. Avatar budu
    Cytat Napisał monia i stasiu :)
    To powodzenia w budowie i .....biegnij do biedronki po wodę ha ha.
    Dzięki bardzooo bo przyda się oj przyda , a do biedronki poszłam .......zobaczyc jakie są ceny najtańszej . Czekam na ich nowe pomysły-co jeszcze
  4. Avatar budu
    Cytat Napisał Mona7
    Udanej zabawy, nie wiem czego tam ode mnie będzie ekipa chciała ale, że będę na drugim końcu świata będzie musiała poradzić sobie przez pewien czas bez inwestorki
    Dzięki Mona, mam nadzieje że wszystko u Ciebie się ułoży a ekipka bez Pani Inwestor pracowac będzie co najmniej bardzo dobrze