dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MareMarz

pierwsze kroki...

Oceń ten wpis
..zacznę więc od początku..razem z moją drugą połową "wpadliśmy" na pomysł, że zamieszkamy w domu z drewna...a konkretniej z bali ...więc żeby to zrealizować zaczęliśmy szukać lokalizacji pod ten pomysł ....oczywiście "życie" wypędziło nas daleko od rodzinnych stron /pochodzimy z wielkpolski/ i mieszkaliśmy przez długi czas na Opolszczyźnie i potem na Śląsku ...więc naturą rzeczy było że doszliśmy do wniosku, że wrócimy spowrotem w rodzinne strony, kiedy to pojawiła się na horyzoncie możliwość zmiany miejsca zamieszkania. Idąc tym tropem, szukaliśmy różnych działek budowlanych w rejonie naszego rodzinnego miasta, jeździliśmy sami i razem z przedstawicielami biura nieruchomości. Jednocześnie rozglądaliśmy się też za domami z bali. Czytając forum, nie sposób nie trafić na zapiski Agi Jeżyk i jej historii budowy domu. Dzięki jej uprzejmości pozwoliła nam przyjechać do siebie i zobaczyć jej dom...wielkie dzięki AGA - zainspirowało nas to jeszcze bardziej - i utrwaliło w przekonaniu że budowa domu z bali/drewna to jest właśnie to czego chcemy!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar MareMarz
    ..i właśnie od tego się zaczęło...jechaliśmy z żoną zobaczyć ruiny zamków...i po drodze zauważyliśmy niewiele mówiący baner" sprzedam" i pod spodem nr telefonu ...
  2. Avatar MareMarz
  3. Avatar MareMarz
    no wreszcie udało mi się wkleić obrazek!!!!!
  4. Avatar AgaJeżyk
    No noooooo ...jestem pod wrażeniem !
    Wiedziałam, że wam nie przejdzie
    Jak wysiada z samochodu kobieta i maślanym wzrokiem na chałupę patrzy ... to ja ją oczyma duszy widzę na budowie. I nie mylę się nie ?