dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasza Konwalia

Robi sie strop!

Oceń ten wpis
Nasz maluni domek zaczyna nabierac ksztaltow. Jakis nam sie teraz ten domek malutki wydaje (z zalozenia ma byc maly i przytulny lecz czasami boimy sie czy nie bedzie ciasnawo, chyba nie.....parter ma 58m z czego salon z jadalnia 34m...jakos teraz tego nie widac). Mamy nadzieje, ze po gipsach i po polozeniu drewnianych podlog wnetrze nabierze przestronnosci. Sledzimy dzienniki innych malych domkow i wydaja sie obszerne, a sa podobne metrazem lu nawet mniejsze od naszego Tez tak mieliscie?
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT9248.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	95799Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT9245.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	95798

Updated 16-01-2012 at 10:51 by K&Z

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Mona7
    Chyba każdy na tym etapie jak i na fundamentach ma wrażenie małości domu bez względu na to ile on ma metrów Na pewno będzie przytulny a nie ciasny. Porównajcie sobie z mieszkaniem tak najlepiej sobie wyobrazić jego wymiary. Np my teraz mamy mieszkanie 38 metrów kwadratowych i w tym zawiera się kuchnia, łazienka, przedpokój i dwa pokoje i tak zwany duży pokój 15 metrów kwadratowych (salon mi tu jakoś nie pasuje w mieszkanku) spokojnie na imprezie mieści 12 - 15 osób a na co dzień też jest idealny. Choć jest w nim szafa dwie komody sofa telewizor stół i pufy mamy jeszcze gdzie we dwójkę potańczyć
  2. Avatar K&Z
    Dzieki Mona, troche mnie pocieszylas
    Fundamenty to wogole komicznie male nam sie wydawaly, teraz jest troche lepiej ale i tak caly czas sie zastanawiamy jak to bedzie wygladalo na koniec....biegamy z miarka po domu i staramy sie oszacowac wielkosc przyszlego salonu...
  3. Avatar Mona7
    No właśnie tak mi się wydaje, że najlepiej to widać porównując do mieszkania a potem podobno najlepiej widać po tynkach ale ja nie wiem niestety bo jeszcze nie jestem na tym etapie
  4. Avatar eliop
    Buduje salse z garazem. 103 metry. jak zobaczylem fundamenty to razem z zona sie zalamalismy ze bedzie ciasno jak cholerka. ale jak stanely mury, zrobili dach to zaczelo to wygladac zupelnie inaczej. Teraz juz wiemy ze wybor tego projektu byl dobrym posunieciem. poza tym podnieslismy sciane kolankowa i miejsca jeszczy przybylo

    www.salsadom.pl