dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy

Ku pamieci

Oceń ten wpis
Kominek + K-G od sufitu - maly przeswit na gorze na ledy:
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kominek!!!!.jpg
Wyświetleń:	309
Rozmiar:	23,0 KB
ID:	101779
Kominek odrobine nizej po prawo, po lewo TV

Plytki z cegly na sciane ze schodami: Kersebloesem narazie najtaniej w nelissen-polska

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	t24df1ef9.jpg
Wyświetleń:	182
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	101803
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar pestka56
    Płytki ceglane możesz kupić też tu http://www.elkaminodom.pl – ciut ponad 70 zł za m2. Nie muszą być od razu białe. Możesz je natrzeć farbą, albo tynkiem szlachetnym od FOX.
  2. Avatar Beata Weronika
    Dzieki Tylko ze te plytki sa duze znaczy maja standardowe wymiary. Neilssen ma rozmiar 18 cm na 4 cm wysokie i na scianie wygladaja delikatnie i nie przytlaczaja wnetrza a my mamy sciane 8 metrow dluga wiec boje sie ze cegla zdominuje caly salon. Taka drobniejsza lepiej wyglada. Tylko cena tez jest "odrobine" wyzsza
  3. Avatar pestka56
    Zależy ile Twój salon ma
    U mnie jest ściana prawie 8mb cała w książkach, od podłogi do początku skosu sufitu. Salon ma razem z częścią ze schodami 70 m2. Biblioteka trzyma się w proporcjach.
  4. Avatar Beata Weronika
    Hmm, to prawie tyle co u mnie. Ale widzialam w innych meblach taka cegielke na scianie i jest sliczna. Duzo fajniej wyglada niz ta o standardowych wymiarach. Po pierwsze dlatego ze nie dominuje a jasny kolor z jasna fuga robi dodatkowo wrazenie bardzo przytulnego. Kurcze ciekawa jestem Twojego domu skoro niestandardowy My - znaczy maz bardzo duzo robi i bedzie robic sam