dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

...

sso zadaszony-podsumowanie

Oceń ten wpis
Działka kupiona 2 sierpnia 2011, wrzesień-październik ogrodzona. Projekt domku się robi
Złożenie projektu do PNB 13 stycznia 2012, decyzja uprawomocniona 13marca 2012. HURA-ZACZYNAMY BUDOWĘ!
Tyczenie przez geodetę 26 marca, rozpoczęcie budowy 11 kwietnia: fundamenty, hudziak, ściany, strop... Po dwóch miesiącach czas na dach:12 czerwca-więźba, 15-20 czerwca dachówka. Zamykamy sso zadaszony ze ściankami działowymi: 3 lipca 2012r!
7 lipca wchodzi elektryk (podobno zajmie mu to jakieś 2 tygodnie, bo robi sam). W międzyczasie będzie hydraulik. Okna, drzwi i brama mają być 20 lipca, później na początku sierpnia robimy tynki wewn. cem-wap.-czas ok. tygodnia.
A zapomniałam, do końca lipca powinniśmy mieć prąd!!!
Wreszcie!!!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar naftalka
    Okazało się, że elektryk miał pomoc i zamknął nam instalację w 8dni roboczych. Dobrze, że po znajomości, bo kosztowało to połowę tego co chcieli inni fachowcy
    W połowie tygodnia ma być hydraulik i spec od reku, żeby przed tynkami rozprowadzić rury.
    Okna, drzwi i brama niezmiennie 20 lipca.
    Chciałabym wrzucić jakieś zdjęcie, ale: po pierwsze nie mam ich na kompie za wiele, po drugie: nie wiem czy potrafię
    Ryzyk-fizyk
    Updated 15-07-2012 at 17:46 by naftalka
  2. Avatar naftalka
    no i nie potrafię ;-(
    Updated 15-07-2012 at 17:46 by naftalka
  3. Avatar mariwa
    witam
    załóż sobie konto na http://imageshack.us i tam wrzucaj fotki a potem dodawaj je poprzez wklejenie tutaj, pozdrawiam
  4. Avatar naftalka
    dzięki, spróbuję


    Cytat Napisał mariwa
    witam
    załóż sobie konto na http://imageshack.us i tam wrzucaj fotki a potem dodawaj je poprzez wklejenie tutaj, pozdrawiam
  5. Avatar naftalka
    Updated 15-07-2012 at 18:06 by naftalka
  6. Avatar naftalka
    oki
    Updated 15-07-2012 at 18:06 by naftalka
  7. Avatar naftalka
    Updated 15-07-2012 at 18:11 by naftalka