dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

brunet wieczorową

podłoga stryszku

Oceń ten wpis
Niewiele się dzieje na budowie. Robię drobne prace porządkowe a z grubszych powstaje podłoga stryszku (z desek szalunkowych). Deski już są wciągnięte na górę, pozostaje jeszcze je dociąć, doszlifować, pomalować i przybić do jętek.

Projektuję instalację teletechniczną i elektryczną. Dużo z tym zabawy. Jeśli czas i wiedza pozwolą, będę chciał te instalacje wykonać samodzielnie. Oszczędzę sporo pieniędzy, ale najważniejsze to, że będzie zrobione dokładnie.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar adamfcb
    Witam, widze ze SSO zakonczony, jak ekipa?? godna polecenia? bo z tego co pisales to nawet tania
  2. Avatar brunet wieczorową
    Ekipa była dobra dopóki im płaciłem. Gdy wypłaciłem prawie całość, przestali się interesować budową i nie odbierają telefonów. Na szczęście nie zostało wiele do zrobienia: m.in. wyprostować krzywe ściany działowe, rozszalować schody, dokończyć kominy i tym podobne drobnostki. Mam nadzieję, że jednak jeszcze do mnie wrócą i dokończą budowę. A jeśli nie, trudno - sam dokończę.

    Ekipa kosztowała 30kzł. Gdy szukałem ekipy, miałem kilka propozycji poniżej 30kzł, więc cena raczej standardowa.
  3. Avatar ladyzina
    podłoga stryszku z szalunku - interesuje mnie to, myślałam własnie jak zagospodarować tą przestrzeń. Robienie stropu to za dużo, a takie coś powinno utrzymać przechodzącą osobę, w sumie tylko będę tam pudełka składować z ubraniami i sama wchodzić, mebli nie będzie.

    Proszę napisz coś więcej o tym stryszku. Desek też będę miała mnóstwo.
  4. Avatar brunet wieczorową
    W sumie to tylko częściowo jest to zrobione, ponieważ były inne pilniejsze sprawy do wykonania. Ale wkrótce muszę to dokończyć i ocieplić dach aż do kalenicy. Co tu pisać, rzuciłem deski na jętki i cała robota. Potem je dotnę, wyhebluję i pomaluję, a następnie wkrętami/gwoździami przymocuję do jętek. Od spodu puszczę jeszcze rówolegle do jętek deski/łaty wzmacniające i dokręcę je do płatwi.