dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

etap: wykończenie

Panelowe przeboje

Oceń ten wpis
Jak w końcu uzbieraliśmy kasę na wybrane panele, pojechaliśmy od razu je kupić. Zajeżdzamy do sklepu a tu co...?? Wycofali je! A my zostaliśmy z jedną paczką kupioną do testów z miesiąc wcześniej. Hmmm Pan Sprzedawca zapewniał nas, to nowy wypust, nowa kolekcja, będą jeszcze długo. Taaaak.

Tak więc wku.....ni i zmęczeni (bo pojechaliśmy od razu po pracy z językiem na brodzie), musieliśmy rozpocząć poszukiwania na nowo.

Ostatecznie kupiliśmy Dąb Narrow firmy Krono.

http://images.okazje.info.pl/p/dom-i...e-vsn-8352.jpg

W sklepie wyglądały na dużo jaśniejsze, przez co miałam obawy, czy nie będzie mdło, ale po rozłożeniu w domu okazało się że są tylko ton jaśniejsze od poprzednich i że tak naprawdę są bardzo ładne.

Ułożyliśmy je na folii paroizolacyjnej i ekomatach Barlinka. Kupiliśmy jeszcze specjalny niby klej Krono, ale wywaliłam go po pierwszym rządku, bo mnie wkurzał.

Podoba mi się w tych panelach V-fuga oraz struktura, co sprawia że nie są takie płaskie i tandetnie plastikowe. Powiedziałabym wręcz, że wyglądają dość szlachetnie.

Najlepszy był jednak komentarz osób postronnych: "A co one tak daleko od siebie położone? Trzeba dobić "

Jak zamontujemy już je do końca (bo teraz jest ciut więcej niż 1/3, to w końcu będzie można zacząć płytki gipsowe, a stąd już niedaleka droga do salonu z tv i kanapą Nie mogę się doczekać.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar chagall
    "Podoba mi się w tych panelach V-fuga oraz struktura, co sprawia że nie są takie płaskie i tandetnie plastikowe. Powiedziałabym wręcz, że wyglądają dość szlachetnie." - to tak, jakbym czytała o moich panelach

    PS. Odpowiedź dla postronnych - "Zrób to sam"
  2. Avatar ganiutek
    Tak, nam też ktoś radził, żeby "dobić" - a nawet dać fugę :/