dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ł&W&P budują vis a vis c126b lustrzane odbicie

Porządki od strony frontowej

Oceń ten wpis
Położyliśmy agrowłókninę pod iglakami, zrobiliśmy "esy floresy" z kostki i wysypaliśmy kamieniem. Miałam pomysł na zasłonięcie betonowego płotu sąsiada bluszczem i różami pnącymi, niestety zgody nie dostałam...( Tak więc posadzimy tuje , a przed nimi na przeciwko okien salonu róże pnące na kratkach. Projekt w głowie z nasadzeniami mam więc myślę, że będzie super ( nie tak jak chciałam, ale jak się nie maco się lubi to się lubi co się ma... ) Przy tarasie też jest kostka położona prosto. Ziemia będzie nasypana pod skosem, posadzę azalie, wrzosy, trzmielinę. Róg tarasu od strony wschodnio - południowej będzie zasłonięty od oczu sąsiada kratkami na których będą pięły się róże, bluszcz pospolity lub kokornak
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0203.jpg
Wyświetleń:	383
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	189172   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0202.jpg
Wyświetleń:	355
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	189173   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0200.jpg
Wyświetleń:	347
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	189174   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0199.jpg
Wyświetleń:	332
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	189175   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0198.jpg
Wyświetleń:	310
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	189176  

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar tereska77
    Lusiu powinnas zajrzec do watku ogrodowego i zapytac Elfir, moze ona bedzie miala jakis pomysl na zasloniecie tego plotu. A nie myslalas, zeby dac tam jakas kratke drewniana i na to ten bluszcz i roze?
  2. Avatar lucija
    Cytat Napisał tereska77
    Lusiu powinnas zajrzec do watku ogrodowego i zapytac Elfir, moze ona bedzie miala jakis pomysl na zasloniecie tego plotu. A nie myslalas, zeby dac tam jakas kratke drewniana i na to ten bluszcz i roze?
    A podasz mi link do wątku ogrodowego...?? Przyda mi się rada doświadczonych ludzi, znających się na rzeczy... Jesteś wielka Asiula , dziękuję
  3. Avatar tereska77
  4. Avatar lucija
    dziękuję Asiu na pewno zajrzę i podpytam