dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Inżynierka

Pierwsze kroki

Oceń ten wpis
Witam wszystkich, którzy mają ochotę towarzyszyć mi w dalekiej podróży jaką jest w moim przypadku (ze względów finansowych) budowa domu jednorodzinnego.
Jestem na etapie wyboru projektu. Działka nie posiada obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, więc konieczne będzie wystąpienie z wnioskiem o wydanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Wszystkie dokumenty są już przygotowane, ale ze względu na trudności z podjęciem decyzji, nie zostały złożone. Mamy tylko:
1. Pozytywną opinię od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (inwestycja zlokalizowana będzie na obszarze objętym ochroną konserwatorską)
2. Warunki przyłączenia energii elektrycznej
3. Warunki przyłącza wodociągowego

A oto dziki lokator, który zamieszkuje obecnie naszą działkę (a może już nie? Zdjęcie wykonane we wrześniu 2013r.)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0711.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	234509
W mojej galerii zamieściłam kilkanaście zdjęć z rozbiórki domu. Na naszej działce "zalegał" stary dom z lat 70-tych, co do którego również mieliśmy wątpliwości, czy burzyć, czy remontować... W trakcie rozbiórki nasze wątpliwości zostały rozwiane. Takiego próchna i zgnilizny nie opłacałoby się remontować!

Updated 11-01-2014 at 21:19 by Inżynierka

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar RyszarDO.M
    Rozbiórka to zdecydowanie dobra decyzja. Porządny remont kosztowałby znacznie więcej niż budowa nowego domu.

    Czy wybór projektu to dopiero poszukiwanie czy też są już jakieś konkretne propozycje?