dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dorka00

biała kuchnia

Oceń ten wpis
kuchnia dziś powinna być skończona ale... ma być gotowa i odebrana jutro. jest jeszcze dużo pracy przed chłopakami więc myślę, że zejdzie im ze dwa.
kolor biały na tle białych płytek wyszedł ecru ale przyjemnie. dzis kuchnia mnie rozczarowała... ale ponoć jutro będzie gotowa więc nie ma co patrzeć.
zobaczymy.
szykuje się trochę poprawek.
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-04-24-2093.jpg
Wyświetleń:	328
Rozmiar:	104,4 KB
ID:	258609   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-05-06-2316.jpg
Wyświetleń:	522
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	258610   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-05-06-2317.jpg
Wyświetleń:	410
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	258611  
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar dorka00
    uchwyty są z ikei bo nie mogliśmy znaleźć czarnych fajnych. jest lada. jak poprawią będę sie cieszyć, póki co pan Jarek połozył nam płytki w kotłowni i bardzo ładnie, stara się i się zna.
  2. Avatar ditomasso
    Bardzo ładna kuchnia! Podoba mi się!
    A i Pan Jarek miły
    Dogadaliśmy się
  3. Avatar dorka00
    a to ciesze się warto. on właściwie wykańcza całe domy, więc będziemy pamiętać o nim przy kominku, schodach itd.
    kuchnia z bliska troszkę razi;(
    może jestem przewrażliwiona...??
  4. Avatar Bepo
    Bardzo ładna kuchnia, sama myślę o podobnej, tylko podłogę chcę mieć w kolorze blatów i kafelki w jakimś ciemniejszym kolorze np. szarym. Moje marzenie to piekarnik na wysokości, na której jest u Ciebie!!! Daj znać po przeprowadzce, czy szafki pod i nad piekarnikiem się nie nagrzewają.
  5. Avatar dorka00
    z tymi płytkami nad szafkami szarymi to dobry pomysł, bo ja już się nieco przejmuje co to będzie z tą białą fugą po gotowaniu zupki pomidorowej